Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Bambum Ürünlerini Neden Tercih Etmeliyim ?
16 Ağustos 2017

Endüstriyel Mutfak Nedir?

Her canlının yaşamını sürdürebilmesi için gerekli besinleri gün içinde tüketmesi gerektiği için bugün insanlarda ortalama günde 3 öğün yemek yemektedir. Evlerde aileye yetecek kadar pişirilen yemekler en fazla 8 10 kişilik piştiği için gerekli olan mutfak ekipmanları da küçük boyutlarda olmaktadır. Ancak insanların artık toplu yerlerde yemek yeme alışkanlıklarının artması veya mecbur oldukları durumlarda dışardan yemek yemeleri bir mekanda binlerce insanın aynı anda yemek yemesi endüstriyel mutfak ürünleri gereksinimini doğurmuştur.

Kullanım Alanları;

Endüstriyel mutfak; Kullanıldığı alanlar genelde otel, cafe, restoran, yemekhane vb. toplu yemek üretimi ve servis hizmeti veren işletmelerdir. Ayrıca büyük siparişler üzerine toplu yemek üreten catering firmalarıdır. Yani çeşit yelpazesinin ve hizmet verilen insan sayısının da fazla olduğu geniş ve çok fonksiyonlu mutfak ürünleri nin kullanımını zorunlu kılan alanlardır.

Endüstriyel Mutfağın Sağladığı Faydalar;

Hız: Kullanıcısı olan aşçılara büyük kolaylıklar sağladığı gibi ayrıca hızlı bir şekilde işlerini halletmesi en büyük avantajlarındandır.Beklemeyi hiç sevmediğimiz her şeyin bir an önce olmasını isteğimiz bu çağda dakikalar içinde bir çok çeşit siparişi yetiştirebilmek için endüstriyel mutfak ürünleri kullanımı şarttır.

Temizlik: Temizlenmesi normal mutfak ürünlerine göre daha basittir, ürünlerin büyük olması ve temizliğe yatkın üretimi de temizliğe büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca temizlik için üretilen endüstriyel mutfak ürünleri işleri daha da kolaylaştırır.

Sağlamlık: Genellikle metalin yoğun olarak kullanıldığı ürünler olduğu için ve üretirken fazla kullanımı göz önüne alınarak üretildiği için kolay kolay deforme olmayan malzemelerdir.

Kapasite: Şimdiye kadarda bahsettiğimiz gibi endüstriyel mutfak ürünlerinin belkide en önemli özelliğidir.

Teklif Almak İster misiniz?

Crendüstriyel olarak siz değerli müşterilerimize endüstriyel mutfak alanında en kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Almak istediğiniz ürün veya ürünler için teklif formunu doldurabilir veya iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Crendüstriyel olarak Samsun’da bulunan merkez mağazamız olması nedeniyle; Samsun Endüstriyel Mutfak, Giresun Endüstriyel Mutfak, Tokat Endüstriyel Mutfak, Ordu Endüstriyel Mutfak, Amasya Endüstriyel Mutfak daha çok olmak üzere ülkemizin dört köşesine en kaliteli endüstriyel mutfak ürünlerini tedarik ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir